"Táto príchuť je fantastická!" úžasná!" lahodná!"

DÚHA

Kiwi, ananás, modré hrozno a pomaranče sú skvelým osviežením v letných horúčavách.  Táto typická letná príchuť je bez tukov, laktózy a lepku.

ŽUVAČKA

Výnimočne svieža chuť detskej žuvačky je jednoznačným favoritom medzi zmrzlinami  ICE’N’GO!

BANANA SPLIT

Nezameniteľná vôňa čerstvých jahôd, jemnej vanilky, sladkých banánov a holandského kakaa prináša explóziu chutí vo forme tejto  fantastickej zmrzliny ICE’N’GO!

CUKROVÁ VATA

Kombinácia zamatovo jemnej cukrovej vaty, lahodnej smotany a čerstvého mlieka Vás prenesie do čias detstva a oživí tak Vaše spomienky.

SLADKÝ MELÓN

Skvelá kombinácia voňavého žltého melóna a čerstvého mlieka a smotany pozdvihne pôvodnú lahodnú chuť ovocia na úplne novú úroveň.

CHRUMKAVÁ ČOKOLÁDA

Kombinácia tradičnej čokoládovej zmrzliny z holandského kakaa, čerstvého mlieka a smotany a chrumkavých cereálnych guličiek vám pripomenie chuť originálnej viedenskej napolitánky.

CITRÓN - LIMETKA

Osviežujúca kombinácia  zrelého citróna, šťavnatej limetky a čerstvej perlivej vody je vhodná aj pre ľudí s intoleranciou na laktózu či pre ľudí, ktorí nekonzumujú živočíšne výrobky.

JAHODA

Sladká harmónia šťavnatých jahôd a čerstvého mlieka je zážitkom plným chutí. Zmrzlina obsahuje  prírodný jahodový džús pre dokonalú chuť pravého ovocia.

ČOKOLÁDA

Vychutnajte si sladkú a bohatú chuť najjemnejšej holandskej čokolády a nechajte sa zlákať sladkou a príjemne horkou vôňou kakaa vyrobeného z kakaových bôbov vypestovaných na tropickom slnku.

DRAČIE OVOCIE

Exotickú a príjemne kyslú chuť dračieho ovocia si môžu  vychutnať aj tí, ktorí sú citliví na laktózu.

VANILKA

Dokonalý mix jemnej smotany a čerstvého mlieka, obohatený o extrakt zo strukov pravej vanilky prináša lahodnú chuť ktorú si zamilujete.