FAQ

Najčastejšie otázky

ICE´N´GO! je zmrzlina prémiovej kvality, ktorá sa vyrába pomocou špeciálnej kryogénnej technológie (mrazením tekutým dusíkom).

Guličková zmrzlina je výnimočná nielen procesom výroby, ale aj svojím zložením, ktorého základom sú čerstvé mlieko, kvalitná smotana, ovocné šťavy a prírodné arómy. Jedinečná farba sa získava vďaka pridaniu prírodných farbív. Zmrzlina ICE´N´GO! neobsahuje konzervačné látky ani umelé farbivá a je obohatená o vápnik.

ICE´N´GO! sa skladuje pri teplote -40 až -45 C° a predáva sa pri teplote -28 až -35 °C.

Náš tím ICE´N´GO! je zástancom zdravej výživy, preto kladieme dôraz na to, aby boli naše receptúry pripravované s veľkou starostlivosťou.

Základom mliečnych príchutí je čerstvé mlieko a smotana. Naša zmrzlina obsahuje aj hroznový cukor a vápnik, ktorý je nevyhnutný pri vývoji dieťaťa. Aby bola guličková zmrzlina nielen chutná, ale aj atraktívna pri servírovaní, používame 100 %  prírodné farbivá.

ICE´N´GO! sa predáva v troch typoch balenia:

  • PAPIEROVÝ POHÁRIK (60 g, 80 g, 100 g)
  • BEJZBALOVÁ ČIAPKA (80 g)
  • BAGGY (80 g)

ICE’N’GO! guličková zmrzlina je jedinečná a neporovnateľná s tradičnou zmrzlinou. Napríklad neobsahuje vzduchové bubliny, tradičná zmrzlina ich môže mať až 70 % objemu.

Chuť guličkovej zmrzliny je oveľa intenzívnejšia a bohatšia vďaka špeciálnemu výrobnému procesu a stopercentne prírodným, čerstvým surovinám. Tento krémovo-lahodný pôžitok je dosiahnutý vďaka vysokému obsahu čerstvého mlieka a smotany. 

Okrem výrobného procesu sa ICE´N´GO! od tradičnej zmrzliny odlišuje aj skladovacou teplotou a predajnými zariadeniami. ICE´N´GO! sa predáva pri teplote

-28 až -35 °C (čo je asi o 20 °C menej ako sme zvyknutí pri klasickej zmrzline) a skladuje sa pri teplote -40 až -45 °C (čo je o 25 °C menej ako domáca mraznička).

V súčasnosti je možné ICE´N´GO! zakúpiť v nasledujúcich základných príchutiach:

NA VODNEJ BÁZE (SORBET):

CITRÓN-LIMETKA, DRAČIE OVOCIE, RAINBOW, LESNÁ LIMONÁDA

NA MLIEČNEJ BÁZE (MILKY):

VANILKA, ČOKOLÁDA, JAHODA, BANANA SPLIT, SLADKÝ MELÓN, CHRUMKAVÁ ČOKOLÁDA, CUKROVÁ VATA, ŽUVAČKA

Okrem toho ICE´N´GO! pravidelne prináša na trh aj limitované príchute a novinky.

Nie, ICE´N´GO! môže obsahovať stopy lepku.

Ľudia citliví na laktózu alebo s alergiou na mlieko si môžu bez obáv vychutnať naše skvelé príchute ICE´N´GO! bez obsahu mlieka (CITRÓN-LIMETKA, DRAČIE OVOCIE, RAINBOW, LESNÁ LIMONÁDA).

Žiaľ nie. Zmrzlina ICE´N´GO! obsahuje cukor.

Nie. Domáce mrazničky nie sú dostatočne studené na to, aby sme mohli doma dlhodobo uskladňovať ICE´N´GO!.

ICE´N´GO! zakúpené v termoboxe (rodinné balenie) vydrží maximálne 1 hodinu v mrazničke.

ICE´N´GO! predávame vo franšízovej sieti. Ak sa chcete dozvedieť viac, kontaktujte nás a my Vám poradíme, ako sa stať úspešným predajcom ICE´N´GO!. Predaj vieme prispôsobiť Vašim požiadavkám, na výber sú viaceré atraktívne (mobilné) predajné stánky a pulty rôznych rozmerov, ktoré sa dajú sa použiť v interiéri aj exteriéri.